przypomnij hasło

 

Koszyk jest pusty

rowery i skutery elektryczne, pokrowce samochowe, pokrowce motocyklowe

Proponujemy nowy sposób na tanie przemieszczanie...
Rowery Elektryczne i Skutery Elektryczne

Jesteś tutaj

Strona głowna / O nas

O nas

Sklep internetowy Auto-Pokrowce.com  został stworzony dla tych klientów, którzy nie mają na tyle czasu aby dokonywać wyboru pokrowców, dywaników czy innych akcesoriów samochodowych drogą tradycyjną. Ale przede wszystkim z myślą o tych, którzy chcieliby za produkty do swojego auta zapłacić mniej niż w sklepie detalicznym. Dzięki temu iż nie muszą wychodzić z domu, a produkt trafia bezpośrednio na wskazany adres zakupy stają się tańsze i bardziej komfortowe.

logotyp_kegel_100Nasza firma jest partnerem wiodącego w naszym kraju producenta pokrowców i akcesoriów samochodowych firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Jako partner zapewniamy, że oferowane przez nas produkty są wykonane z najwyższej jakości produktów, przez doświadczonych pracowników. Daje to gwarancje powtarzalności wzorów oraz  szybkiej realizacji zamówień. 
Produkty znajdujące się w naszej ofercie wysyłamy na wskazany adres na terenie całego kraju. W Lublinie jest też możliwe obejżenie produktu przed zakupem i odbiór osobisty w siedzibie firmy:

Galeria Gala II piętro stoisko "KLINK" 20-301 Lublin, ul. Fabryczna 2

 Serdecznie zapraszamy

hide