przypomnij hasło

 

Koszyk jest pusty

rowery i skutery elektryczne, pokrowce samochowe, pokrowce motocyklowe

Proponujemy nowy sposób na tanie przemieszczanie...
Rowery Elektryczne i Skutery Elektryczne

Jesteś tutaj:

Strona głowna / pokrowce samochodowe do samochodów dostawczych / pokrowiec Delivery ELEG ...

pokrowiec Delivery ELEGANCE fotel podwójny DV2 M

Producent

Kegel-Błażusiak

Dostępność

5

Jednostka miary

szt.

Rodzaje
Cena   brutto   93.00 zł

Drukuj

Pokrowiec DELIVERY VAN Elegance

znaczki_14_180 medal_klienta_zloty_2012_may_100  znaczki_13_100 znaczki_11_100 znaczki_3_100 znaczki_10_100

 
 
dv2-elegance-750_180Seria Elegance DV nowoczesnych pokrowców do samochodów dostawczych i mikrobusów. Dzięki swojej nowatorskiej konstrukcji świetnie pasują na fotele większości samochodów dostawczych (patrz tabela rozmiarowa poniżej dla Delivery Van), także nowych modeli z podłokietnikami i z pasem bezpieczeństwa wychodzącym z podwójnej kanapy pasażerów, a także do najnowszych modeli z funkcją stolika i poszerzoną podwójną kanapą oraz do mikrobusów z różnymi wariantami tylnych siedzeń. Wykonany, z grubego, mocnego i sprawdzonego materiału, miłego w dotyku, w bardzo praktycznym kolorze z niemal 100% trwałość barw. Materiał jest podlaminowany pianką bez siatki, przez co pokrowiec nie przesuwa się na siedzeniach. Pokrowiec jest profesjonalnie wykonany według wysokich standardów jakościowych Kegel-Błażusiak i zaklasyfikowany do klasy wyższej PREMIUM.

Aby zwiększyć możliwość dopasowania pokrowców do indywidualnych potrzeb klientów, pokrowce na poszczególne siedzenia oferujemy oddzielnie: DV1- pokrowiec na pojedynczy fotel kierowcy lub pasażera, DV2 – pokrowiec na dwuosobową kanapę pasażerów, DV2 Table – pokrowiec na dwuosobową kanapę z funkcją stolika, DV2 XL – pokrowiec na poszerzoną kanapę dwuosobową,   DV3 – pokrowiec na trzyosobową kanapę pasażerów, DV3 Split - pokrowiec na trzyosobową kanapę z uchylną częścią oparcia. Do wszystkich pokrowców dołączone są pokrowce na zagłówki w odpowiedniej ilości.
Pokrowce są w pełni powtarzalne, przez co klient może kupić pokowce na wszystkie siedzenia samochodu od razu, lub kupić  tylko np. jeden pokrowiec,  a pokrowce na pozostałe siedzenia dokupić później.
Producent pokrowców Kegel-Błażusiak jest polską firmą, największym producentem i eksporterem w branży zatrudniającym kilkuset pracowników. Produkcja wszystkich pokrowców Kegel-Błażusiak odbywa się Polsce, głównie z surowców polskiej produkcji. Kupując pokrowce Kegel-Błażusiak wspierasz polską gospodarkę i chronisz polskie miejsca pracy.

Tabela rozmiaru: DV 2  M
 
CITROEN Jumpy
FIAT Scudo
MERCEDES Vito
NISSAN Interstar
OPEL Movano do 2009
PEUGEOT Expert
RENAULT  Master do 2009
VOLKSWAGEN Transporter T4, Volkswagen T5

 

Dostępne kolory: popielaty DV1, popielaty DV2, popielaty DV2 Table, popielaty DV3, popielaty DV3 Split
Skład surowcowy: PE, pianka PUR
 
 

 
dv2-elegance_100kolor popielaty DV2 rozmiar DV 2  art. nr 5-1402-258-3023
nr EAN 5904898502262 
 

 

  
 
 
 
delivery-van-elegance-auto

ilość wyświetleń: 1842, data dodania produktu: 19-04-2014, data ost. modyfikacji: 13-06-2015

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek

*pola obowiązkowe Odśwież obrazek

hide